REKLAMA

Szkolenia dla motocyklistów Suzuki Moto Szkoła 2024

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Suzuki · Dodane: 4 czerwca 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Kurs techniki jazdy motocyklem Suzuki Moto Szkoła osiągnął właśnie pełnoletność – motocykliści z logo Suzuki na swoich maszynach rozpoczynają osiemnasty sezon ćwiczeń pod okiem instruktorów z JC Group. Chętni już mogą zapisywać się na szkolenia jazdy dla motocyklistów Suzuki.

Udział w pojedynczych zajęciach kosztuje 390 zł. W tej cenie każdy właściciel jednośladu marki Suzuki otrzymuje szkolenie od doświadczonych instruktorów Janusza Czai oraz sprawdzony program ćwiczeń. Zajęcia pozwalają lepiej poznać swój motocykl, a także poprawić styl jazdy, nawet tym bardziej doświadczonym motocyklistom.

Program Suzuki Moto Szkoła – zakres szkolenia

Program obejmuje jazdę sportową, hamowanie w zakrętach, omijanie przeszkód oraz naukę podstawowych zachowań za kierownicą motocykla. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w bezpiecznych warunkach na zamkniętych torach i są dostosowane do umiejętności uczestników, w tym także dla właścicieli maszyn 125 cm³. Warunek? Odpowiedni ekwipunek bezpieczeństwa (szczegóły na stronie suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola).

Suzuki Moto Szkoła na torze Słomczyn

Szkolenia Suzuki Moto Szkoły już się rozpoczęły. Warto pamiętać, aby nie odkładać zapisów na ostatnią chwilę – praktyka pokazuje, że miejsca szybko się zapełniają. „Moto Szkoła” odwiedzi nie tylko tor Słomczyn, Łódź i Stary Kisielin, ale także Bydgoszcz i Autodrom Pomorze pod Gdańskiem. Latem Suzuki Moto Szkoła zawita również na Steel Ring w czeskim Trincu, ponownie na torze Słomczyn, a finał odbędzie się na torze Jastrząb niedaleko Radomia. Kontakt i zapisy na stronie https://suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola lub bezpośrednio u Janusza Czai (607 279 058, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Zobacz: Szkoła jazdy wyścigowej Ford Performance

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności