REKLAMA

Niebezpieczne listwy aluminiowe w Audi A4 i Audi A5!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Audi · Dodane: 31 lipca 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Audi A4 oraz Audi A5 mają wadliwe listwy aluminiowe pełniące rolę ozdób wokół drzwi. Odczepiają się i stwarzają zagrożenie dla osób postronnych. Za wystające poza obrys auta elementy ostro zakończone można stracić dowód rejestracyjny samochodu. Akcja serwisowa już trwa.

Przedsiębiorca Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki AUDI, modele: A4 i A5 (typ: 8W, F5) wyprodukowanych w Niemczech między październikiem 2014 r. a październikiem 2017 r. mogą poluzować się aluminiowe listwy ozdobne znajdujące się w dolnym obszarze osłon przednich lub tylnych drzwi. Ostre zakończenia listew mogą spowodować obrażenia.

Warto zauważyć, że na samym tylko polskim rynku kampanią naprawczą objęte są łącznie 732 pojazdy. Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele objętych kampanią samochodów będą listownie zapraszani do Autoryzowanych Stacji Obsługi, w celu wymiany aluminiowych listew ozdobnych drzwi na listwy o zmienionym kształcie i z ulepszonym klejem.Informacji związanych z kampanią udziela Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań; tel. 61 650 39 55).

Zobacz: Nowe Audi Q5 ma wadliwe hamulce! Rusza akcja serwisowa!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności