REKLAMA

BMW wycofuje zabawkę Baby Racer III – niebezpieczna dla dzieci

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: BMW · Dodane: 25 grudnia 2015
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Kolejny produkt BMW wycofywany z rynku. Model samochodu Baby Racer III adresowany do dzieci może być dla niech niebezpieczny. BMW postanowiło wymienić wadliwą serię samochodzików.

Temat może mało wyścigowy czy techniczny, ale zapewne wielu z Was ma dzieci, z którymi dzieli motoryzacyjną pasję. Właśnie dlatego postawiłem przekazać Wam pewną wiadomość. Jeśli posiadacie w domu model samochodu Baby Racer III produkcji BMW, to zgłoście się do sprzedawcy i poproście o wymianę tego produktu na wolny od wad.

Zobacz: Wadliwe kaski BMW Helm Sport – nie spełniają norm bezpieczeństwa

Właściciele Baby Racer III otrzymają nowy model zabawki jeśli dostarczą wadliwy egzemplarz. Co niebezpiecznego kryje ta zabawka? Akcja obejmuje modele produkowane pomiędzy majem 2015 a grudniem 2015. Modeli z wcześniejszej produkcji problem nie dotyczy. W bardzo rzadkich przypadkach istnieje niewielkie prawdopodobieństwo odklejenia się logotypu BMW od kierownicy. Małe dziecko może przypadkowo połknąć taką naklejkę. W celu wykluczenia jakiegokolwiek ryzyka, odpowiednie modele zostaną wymienione. Wymiana modelu jest oczywiście bezpłatna.

Zobacz: Test BMW M4 Coupe F82

Zdecydowanie warto, tym bardziej, że dziecko będzie się cieszyć z zupełnie nowej zabawki a Wy nie zapłacicie za nią ani grosza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności