REKLAMA

Nie stać Cię na Bugatti? Możesz kupić golarkę Gillette Bugatti!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 17 września 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Golarka Gillette Bugatti? Oto pomysł na promocję maszynek francuskiej marki. Zarówno jej wygląd, jak i zastosowane materiały nawiązują do modelu Bugatti Chiron. Cena? Na ten moment oficjalna nie została podana, ale mamy już pewne przecieki na ten temat. Nie będzie nieosiągalna, dlatego może się skusisz.

Promocja różnych produktów poprzez znane i cenione marki samochodowe jest powszechna. Ferrari podobno więcej zarabia na gadżetach ze swoich logiem niż na sprzedawanych samochodach. I nie powinno to dziwić, bo mówimy o ogromnym wolumenie sprzedaży. Inne firmy też próbują niejako rozmieniać się na drobne, albo po prostu docierać do tych ludzi, którzy nigdy nie będą w stanie pozwolić sobie na zakup superauta za setki tysięcy dolarów. Gillette postanowiło stworzyć maszynkę do golenia, która czerpie inspirację z samochodu Bugatti Chiron o mocy 1500 KM!

Maszynka do golenia Gillette Bugatii

Jak przekonują przedstawiciele Gillette, rękojeść maszynki posiada emblemat Bugatti „Macaron” i jest wykonana z najwyższej jakości aluminium cynkowego. W projekcie uwzględniono również inne materiały, takie jak anodowane aluminium i tytan, co ma stanowić odniesienie do stosowania przez francuską markę samochodów lekkich materiałów.

Ciekawostką jest też sama konstrukcja maszynki. Nie tylko posiada ona pięć ostrzy i technologię Flexdisc, ale także ma brzytwę ze stali nierdzewnej obok ostrzy, która nagrzewa się po naciśnięciu przycisku. W zestawie z maszynką do golenia jest magnetyczna bezprzewodowa stacja ładująca z logo Bugatti, dwa wkłady ostrzy, niestandardowa ściereczka do czyszczenia i inteligentna wtyczka. Cena tego zestawu nie została jeszcze podana. Podobne zestawy, ale nieobrandowane marką Bugatti kosztują 200 dolarów. Zobaczymy o ile droższa będzie wersja Bugatti, ale mówi się o kwocie od 500 dolarów.

Zobacz: Bugatti Chiron rozpędził się do prawie 500 km/h!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności