REKLAMA

Ford wprowadza własne kosmetyki samochodowe

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 8 lipca 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Kosmetyki do czyszczenia wnętrza i nadwozia to nowa propozycja, jaką przygotował Ford dla swoich klientów. Ich cena i dostępność możliwa jest do sprawdzenia poprzez internet na stronie producenta.

Ford wprowadził nową linię kosmetyków samochodowych, zaprojektowaną dla wymagających kierowców. Produkty powstały we współpracy z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji samochodów, co ma zagwarantować ich wysoką jakość i skuteczność.

Kosmetyki samochodowe Forda

Nowa gama kosmetyków samochodowych Forda obejmuje pięć różnych produktów, dostępnych osobno lub w dwóch zestawach: do pielęgnacji wnętrza pojazdu i do czyszczenia zewnętrznych powierzchni. Oba zestawy są pakowane w torby z taśmami rzepowymi, które zapobiegają ich przemieszczaniu się w bagażniku.

Zobacz: Płukanka do silnika – jak ją stosować?

W zestawie do czyszczenia wnętrza znajdują się:

  1. „Clean Refresh” do czyszczenia wnętrza, który odświeża kolory i usuwa zapachy na różnych powierzchniach, w tym z tworzyw sztucznych, skóry, gumy i tekstyliów.
  2. „Easy Protect” do pielęgnacji deski rozdzielczej, który czyści, pielęgnuje i chroni plastikowe powierzchnie, zapewniając satynowe wykończenie i antystatyczne właściwości.
  3. „Clear View” do czyszczenia szyb, ekranów dotykowych i lusterek, który zapewnia brak smug i doskonałą widoczność.

Zestaw zawiera również miękką ściereczkę z mikrofibry i gąbkę, zapakowane w elegancką czarną torebkę z logo Ford.

Oprócz tego, Ford ma propozycję dla swoich klientów, w zakresie chemii i preparatów do czyszczenie i pielęgnacji nadwozi samochodowych. Zestaw do czyszczenia zewnętrznych powierzchni obejmuje:

  1. Wosk „High Shine”, który zapewnia długotrwały połysk i hydrofobowe właściwości, chroniące przed zabrudzeniami i wodą.
  2. „Clear View” do szyb.
  3. „Active Colour” do czyszczenia felg, który zmienia kolor, informując o gotowości do spłukania zabrudzeń.

W zestawie znajdują się także ściereczki z mikrofibry i szczotka do felg. Kosmetyki Forda dostępne są wyłącznie w sieci dealerskiej, a szczegóły można znaleźć w katalogu online Ford Akcesoria. Produkty spełniają wymagania UE, a ich okres przydatności wynosi 3 lata.

Zobacz: Opiłkująca pompa wtryskowa w silniku 1.6 HDi i 1.6 TDCi?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności