REKLAMA

W Black Week pakiety przeglądów serwisowych VAG tańsze o 70%

Autor: Volkswagen · Zdjęcia: Volkswagen · Dodane: 25 listopada 2022
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Od 24 do 30 listopada br. w Volkswagen Financial Services trwa promocja cenowa na przeglądy serwisowe. Klient, który w tym czasie wykupi pakiet, otrzyma zniżkę nawet do 70%. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na płatności miesięczne.

Pakiety przeglądów serwisowych od Volkswagen Financial Services to kompleksowa forma pomocy specjalistów. Obejmuje ona wszystkie obowiązkowe przeglądy okresowe wraz z materiałami eksploatacyjnymi i diagnostyką komputerową w ASO (Autoryzowanych Stacjach Obsługi). 24 listopada rozpoczyna się promocja cenowa, która – w zależności od wybranej marki – będzie sięgać nawet do 70%. Ta oferta dotyczy aut, które już wyjechały z salonu i mają mniej niż 12 lat.

Kto może skorzystać z oferty

Rozwiązanie jest odpowiednie przede wszystkim dla tych, którzy stawiają na wygodne korzystanie z pojazdu. Promocja cenowa oraz sama obsługa przeglądów serwisowych jest dostępna dla użytkowników aut marek: Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, ŠKODA, SEAT (z roczników 2010 – 2022) i Audi (z roczników 2010 – 2021). Pakiety można kupić online lub w salonie.

Zależy nam na tym, aby jak największa liczba naszych klientów miała możliwość przetestowania pakietów przeglądów serwisowych. Wielu kierowców przekonało się, że są one bardzo korzystną opcją. Praktykujemy holistyczne podejście do sprzedaży oraz do obsługi klienta, ponieważ chcemy zapewnić wszystko, co potrzebne, do bezproblemoweggo i komfortowego użytkowania samochodu

– wyjaśnia Magdalena Kaca, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem.

Zobacz: Używane Bugatti z gwarancją taką samą jak nowe z salonu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności