REKLAMA

Limitowane Alpine A110 Legende GT – czym różni się od innych wersji?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Alpine · Dodane: 29 marca 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Alpine A110 Legende GT to nowa wersja francuskiego coupe. Limitowana produkcja oraz charakterystyczne akcenty stylistyczne mają podkreślić jej bardziej elegancki charakter. Legende GT otrzyma także specjalnie dopasowane do tego auta torby podróżne, aby maksymalnie wykorzystać możliwości transportowe.

Na początku marca firma Alpine zaprezentowała kolejną wersję A110 czyli Legende GT. Pod kątem technicznym model ten nie różni od dotychczasowego Legende. Odmiana GT będzie jednak limitowana do 400 egzemplarzy, a każdy z nich będzie wyróżniał się przede wszystkim delikatnymi zmiana stylistycznymi w stosunku do pozostałych wersji. Odmiana GT ma mieć bardziej elegancki styl, pozostając przy tym szybki, wygodnym i doskonale prowadzącym się coupe.

A110 Legende GT – po czym poznać nową wersję?

Mimo że A110 Legende GT zostało zaprezentowane w nowym kolorze Srebrny Mercure, to oprócz tego lakieru wersja GT dostępne jest również w odcieniu Niebieskiej Otchłani lub Głębokiej Czerni. Wyróżnikiem tej odmiany są także jasnozłote oznaczenia Alpine i obręcze kół Serac 18”, również w jasnozłotym odcieniu, które tworzyć mają subtelny kontrast z obydwoma kolorami nadwozia. Ale lakier to nie wszystko. Legende GT otrzymało też białe, półprzezroczyste tylne światła LED, które są niedostępne w innych odmianach A110. I to z tej strony najłatwiej będzie poznać GT.

Alpine A110 Legende GT

W kabinie komfortowe fotele Sabelt, z możliwością regulacji sześciu parametrów, są wykończone skórą w oryginalnym, ciepłym, bursztynowym kolorze, który współgra z odcieniem skóry na panelach drzwi. Brązowe przeszycia, znacznik na godzinie 12:00 na kole kierownicy i lśniące karbonowe elementy z ciepłym, miedzianym wykończeniem mają nadać wnętrzu bardziej wyrafinowany charakter. Umieszczona na środkowej konsoli tabliczka z numerem egzemplarza świadczy o wyjątkowości samochodu.

Dla podkreślenia praktycznej strony modelu A110 w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jego charakteru GT, A110 Légende GT jest wyposażone w zestaw toreb podróżnych zaprojektowanych na miarę. Trzyczęściowy zestaw wykończony skórą w tym samym ciepłym kolorze co siedzenia optymalnie wykorzystuje pojemność tylnego bagażnika. Idealnym miejscem na rzeczy osobiste jest również nowy schowek pomiędzy siedzeniami.

Zobacz: Alpine A110S zostało wycenione na polskim rynku

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności