REKLAMA

Masz Renault z serii RS? Wybierz tor wyścigowy i ćwicz sportową jazdę!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Renault · Dodane: 29 stycznia 2017
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Właściciele samochodów Renault z serii RS mogą się już zapisywać na kolejny cykl imprez typu track day organizowanych przez francuski koncern na torach we Francji i Belgii. Sportowa jazda na torze i doskonalenie techniki jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz kierowców wyścigowych to główne założenia Dni dla Pasjonatów Renault Sport 2017.

Kilka dni temu rozpoczęły się zapisy na europejski sezon Dni dla Pasjonatów Renault Sport 2017. Wydarzenie to jest adresowane do właścicieli sportowych modeli samochodów Renault z serii RS. Tego typu track daye organizowane są przez koncern już od ponad dziesięciu lat. Pod fachowym okiem instruktorów i kierowców wyścigowych, użytkownicy sportowych RS-ek mogą sprawdzić swoje możliwości na czterech legendarnych torach we Francji i w Belgii.

Zobacz: Ford Fiesta ST200 – przetestowaliśmy ją na Torze Łódź!

Co jest celem Dni dla Pasjonatów Renault Sport? Prowadzone już od około dziesięciu lat Dni dla Pasjonatów Renault Sport umożliwiają posiadaczom modeli R.S. doskonalenie technik jazdy na torze. Dzięki technologiom wywodzącym się ze sportów motorowych modele R.S. mogą pokazać w pełni swój potencjał w odpowiednim otoczeniu. Podczas tych dni uczestnikom towarzyszyć będą instruktorzy i zawodowi kierowcy. Po odprawie poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa, uczestnicy, podzieleni na grupy w zależności od poziomu przygotowania, będą mogli przez cały dzień doskonalić swoje umiejętności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności